Lassan munkaközvetítő portállá alakul a vojázsblog, ez már szám szerint a harmadik utazás-related állásajánlat. Volt ugye a naptej-osztogató Les Sables d'Olonne-ban, aztán az önkéntes a Maldív-szigeteken.
Na most meg egy sörkóstoló kellene Londonba, a Spitalfields piacra. Az állás a 19. századig létezett, majd megszűnt, de most újjáéledhet!
A jelentkezési határidő igen szoros, 2010. május 26-án éjfélig kell elküldeni a pályázatokat. Jelentkezhet mindenki, aki elég ambíciót érze magában a feladathoz, ismeri a söröket és elmúlt 18. A nyertes pályázót 2010. június 9-én vakon végzett sörkóstolással fogják kiválasztani. Bővebb információ a www.londonaletester.co.uk oldalon olvasható.
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.